TICK TRACKER AKO SPOLOČNÍK PRI EXTRÉMNYCH PRETEKOCH IRONMAN

27. 1. 2021

Náš bezdrôtový GPS tracker TICK je možné použiť pre širokú škálu aplikácií aj vo veľmi obťažných podmienkach.

Jeden z našich partnerov, spoločnosť Backwatch Safety Products Ltd so sídlom vo Wales, nám porozprával originálny príbeh od jedného zo svojich zákazníkov, ktorý používa tracker TICK a ktorý ukázal jeho univerzálnosť a výdrž.

John Price plánoval účasť na triatlone Ironman Barcelona v októbri 2020 – bohužiaľ, akcia bola zrušená kvôli pandémii vírusu COVID-19. John nechcel, aby mesiace tréningu a príprav vyšli nazmar, a tak sa rozhodol absolvovať celého Ironmana, ale sám a vo svojej domovskej zemi. Využil taktiež akciu na získanie peňazí pre miestnych – National Coast Watch Institution.

John používa tracker pri behu, bicyklovaní aj plávaní a 4. októbra 2020 mal TICK pri sebe počas celej doby svojho sólového triatlonového závodu. Ten pozostával z plávania v mori (2,4 míle), kde bol TICK umiestnený vo vnútri svetelného plaváku, cyklistickej trasy o dĺžke 112 míľ a behu na 26,2 míle. Priatelia a rodina mohli sledovať Johnovu polohu v reálnom čase po celú dobu prostredníctvom mobilnej aplikácie TICK tracker, a tak mohli Johna na trase podporiť.

Gratulujeme Johnovi k jeho výkonu a prajeme mu veľa úspechov v budúcich triatlonoch!

Kontaktujte nás

Dispečing
ONI system
(+421) 650 540 062

Dohľad
NAM®technology
(+421) 902 596 848