Vyberte si z niekoľkých typov jednotiek, ktoré NAM system vyvíja a vyrába

  • Sledovacia jednotka, vlajková loď ONI systemu, nájde svoje uplatnenie naprieč odvetviami. Skrytá inštalácia zabráni manipulácii obsluhou a možnej sabotáži. Každodenné dáta z jednotky sú presné a spoľahlivé. Monitorovať môžete bežné cesty vašich vodičov v Slovenskej republike i v zahraničí, spotrebu paliva, vyťaženie pracovného stroja alebo preteky rally. Jednotka umožňuje mnoho dodatočných funkcií ako je identifikácia vodiča, prepínanie typu jazdy alebo prepojenie s navigáciou Garmin. Vďaka presnému akcelerometru dokáže odosielať informácie na e-mail alebo mobil o odtiahnutí vozidla, krádeži kolies, havárii alebo nehode na parkovisku.
  • Strážiaca jednotka – ponúkame ju v 2 základných verziách – jednotka pre imobilizáciu a jednotka pre rádiové dohľadanie vozidla. Výhody imobilizácie sú nesporné; jednotka nedovolí nikomu neoprávnenému naštartovať vaše vozidlo. Oprávnenie môže byť riadené identifikačným čipom alebo kartou. Strážiaca jednotka môže byť tiež vybavená rádiom, ktoré umožní dohľadanie odcudzeného vozidla i v prípade rušenia GSM signálu zlodejmi. Hovorí sa, že „Šťastie praje pripraveným“. S ONI Strážiacou jednotkou ste pripravení na čokoľvek.

  • Plug & Play je jednotka vhodná pre dočasné použitie alebo využitie pre viac áut; stačí ju len zapojiť do zapaľovača auta a ísť. Jednotka je vybavená batériou, ktorá zaručí funkčnosť jednotky bez napájania až 8 hodín. Vďaka prístupu obsluhy k jednotke však môže dôjsť k nechcenému či chcenému zásahu. Ten môže ovplyvniť funkciu jednotky a kvalitu výsledných dát. Jednotka je preto najvhodnejšia pre dočasné monitorovanie alebo špeciálne akcie, ako je napríklad populárna súťaž Škoda Economy Run. Pre dobitie stačí jednotku zasunúť do zapaľovača; jednotka sa po naštartovaní auta začne automaticky dobíjať.
  • Magnetická jednotka je ideálna pre monitorovanie pohybu vozidiel a strojov v rámci priemyselného areálu. Vďaka tejto jednotke dokážete sledovať efektivitu práce a využitie techniky. Jednotka je vybavená silným magnetom a je možné ju umiestniť v rámci vozidla takmer kamkoľvek aj na podvozok. Jednotka je odolná voči nárazom a poškodeniu; je tiež vodeodolná. Praktické využitie nájde v priemysle a stavebníctve, kde sa hodí pre monitorovanie a sledovanie pracovných strojov počas stavby alebo poľnohospodárskych prác. Jednotka je taktiež vhodná k testovaniu.
  • Batériová jednotka je určená do interiéru vozidla. Jednotka sa nabíja cez adaptér, nie je teda nutné, aby vozidlo bolo vybavené autozapaľovačom. Výdrž jednotky odpovedá približne jednému týždňu, poprípade 1 200 kilometrom. Umiestená môže byť v rámci interiéru kdekoľvek, avšak vďaka integrovanej GSM a GPS anténe neodporúčame umiestňovať na signálom horšie dostupné miesta, napríklad pod sedadlo.

Kontaktujte nás

Dispečing
ONI system
(+421) 650 540 062

Dohľad
NAM®technology
(+421) 902 596 848