OSLÁVILI SME 30 ROKOV OD ZALOŽENIA NAM SYSTEM

8. 9. 2020

Už v roku 1990 dostal Jiří Tomčala, majiteľ a riaditeľ firmy NAM system, materskej firmy NAM  Slovakia, nápad začať podnikať v oblasti zabezpečovacích technológií. Vtedajšia porevolučná doba bola síce neistá, ale priala odvážnym. Podporu našiel Jiří medzi šikovnými kamarátmi (z ktorých sa neskôr stali kolegovia). Založil si teda živnosť so skratkou NAM, ktorá znamená Neprekĺzne Ani Myš.

Teraz v roku 2020 sme oslávili už 30 rokov firmy. Zišli sme sa vo štvrtok 3. septembra 2020 na firemnej záhrade a pripili sme na úspech spoločnosti v ďalších rokoch.

Jiří Tomčala nám pripomenul krušné začiatky svojho podnikania. Ukázal nám bicykel, na ktorom jazdil na prvé montáže, a ťažkú krošnu plnú náradia, ktorú nosil na chrbte. Históriu firmy nám taktiež pripomenula výstava produktov, ktoré sme za uplynulé roky vyvinuli a vyrobili.

Na programe dňa bol futbalový zápas medzi dvomi divíziami – ONI system a NAM technology. Oba tímy naplnili skúsení hráči všetkých ročníkov. Víťazný pohár však dostalo len jedno družstvo, a to NAM technology.

Sme radi, že sme mohli osláviť 30 rokov firmy a že má NAM system mnoho skvelých zamestnancov. Veľa z nich je tu už od začiatku firmy.

Bez nich by skrátka NAM system nebol NAM systemom.

 

Kontaktujte nás

Dispečing
ONI system
(+421) 650 540 062

Dohľad
NAM®technology
(+421) 902 596 848